Politika Shqiptare (ne te gjitha trojet shqiptare)

Diskutim mbi politikën dhe partitë, qeveritë që shkojnë e vijnë...!

 1. Ballkani, ky zjarr i fshehur

  Diskutime mbi politikat ballkanase.
  Tema:
  290
  Mesazhe:
  5,684
  E fundit: SONTE lutficoka1, 10 Jun 2018
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  259
 2. Agjenti_007
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  433
 3. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  276
 4. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  367
 5. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  457
 6. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  336
 7. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  355
 8. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  484
 9. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  302
 10. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  304
 11. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  408
 12. Universal
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  648
 13. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  596
 14. Universal
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  711
 15. Universal
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  717

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...