Politika Shqiptare (ne te gjitha trojet shqiptare)

Diskutim mbi politikën dhe partitë, qeveritë që shkojnë e vijnë...!

 1. Ballkani, ky zjarr i fshehur

  Diskutime mbi politikat ballkanase.
  Tema:
  290
  Mesazhe:
  5,684
  E fundit: SONTE lutficoka1, 10 Jun 2018
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. SNAP
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  662
 2. Universal
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  555
 3. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  378
 4. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  406
 5. KrimiN'Aksion
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  518
 6. Universal
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  404
 7. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  420
 8. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  296
 9. Universal
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  578
 10. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  305
 11. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  321
 12. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  309
 13. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  581
 14. Universal
  Përgjigje:
  16
  Shikime:
  1,678
 15. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  474

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...