Politika Shqiptare (ne te gjitha trojet shqiptare)

Diskutim mbi politikën dhe partitë, qeveritë që shkojnë e vijnë...!

 1. Ballkani, ky zjarr i fshehur

  Diskutime mbi politikat ballkanase.
  Tema:
  290
  Mesazhe:
  5,684
  E fundit: SONTE lutficoka1, 10 Jun 2018
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Universal
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  764
 2. Universal
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  611
 3. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  341
 4. Universal
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  873
 5. Universal
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  531
 6. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  286
 7. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  276
 8. SNAP
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  561
 9. SNAP
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  427
 10. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  429
 11. Universal
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  942
 12. Universal
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  735
 13. Al-Punk
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  881
 14. Universal
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  428
 15. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  362

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...