Programet dhe Programuesit

Diskutime, ndihmë, pyetje përgjigje mbi programe të ndryshme!

 1. Programimi

  /* Algoritmike, teknika programimi, gjuhet dhe dialektet e tyre. */
  Tema:
  38
  Mesazhe:
  394
  E fundit: Ndihme!!! Me c++ gurax, 23 Jun 2017
  RSS
Rendi:
Titulli ↓
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. engjelli
  Përgjigje:
  504
  Shikime:
  232,360
 2. POMPACIU
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  8,004
 3. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  585
 4. Burim
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  721
 5. TIGRI-AL
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  977
 6. Hotboy
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  761
 7. InFeKtvIvi
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  913
 8. just guru
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  834
 9. gbm
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,007
 10. Riadi
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  758
 11. Burim
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  645
 12. regele
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  840
 13. just guru
  Përgjigje:
  26
  Shikime:
  2,503
 14. eo
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  725
 15. Admirali
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  629
 16. GuJack20
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  915
 17. eo
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  817

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...