Programet dhe Programuesit

Diskutime, ndihmë, pyetje përgjigje mbi programe të ndryshme!

 1. Programimi

  /* Algoritmike, teknika programimi, gjuhet dhe dialektet e tyre. */
  Tema:
  38
  Mesazhe:
  394
  E fundit: Ndihme!!! Me c++ gurax, 23 Jun 2017
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,230
 2. mario123
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,159
 3. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  665
 4. Seyfert
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,521
 5. Seyfert
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,099
 6. maestroweb
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,239
 7. Seyfert
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,888
 8. Besnik Bleta
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  11,115
 9. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  894
 10. Dreamer
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  814
 11. bruxelles
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  2,288
 12. darli
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  6,169
 13. maestroweb
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,006
 14. Brilliant
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,052
 15. Brilliant
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,316

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...