Programet dhe Programuesit

Diskutime, ndihmë, pyetje përgjigje mbi programe të ndryshme!

 1. Programimi

  /* Algoritmike, teknika programimi, gjuhet dhe dialektet e tyre. */
  Tema:
  38
  Mesazhe:
  394
  E fundit: Ndihme!!! Me c++ gurax, 23 Jun 2017
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Brilliant
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  677
 2. Brilliant
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  654
 3. aridi
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,052
 4. Sweety_boy
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  687
 5. Sweety_boy
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  13,255
 6. Sweety_boy
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  678
 7. Sweety_boy
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  597
 8. mik_1
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,096
 9. Ledio
  Përgjigje:
  36
  Shikime:
  6,309
 10. Dynamite
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  762
 11. Vjola10
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  802
 12. Besnik Bleta
  Përgjigje:
  46
  Shikime:
  22,020
 13. tani1
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  3,270
 14. Lu-Lu-Le
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  706
 15. A
  Përgjigje:
  30
  Shikime:
  3,516

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...