Programet dhe Programuesit

Diskutime, ndihmë, pyetje përgjigje mbi programe të ndryshme!

 1. Programimi

  /* Algoritmike, teknika programimi, gjuhet dhe dialektet e tyre. */
  Tema:
  38
  Mesazhe:
  394
  E fundit: Ndihme!!! Me c++ gurax, 23 Jun 2017
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. mariza
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  4,747
 2. reni
  Përgjigje:
  32
  Shikime:
  4,889
 3. olti
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  12,555
 4. v-_-s
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  2,132
 5. Altini
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  1,593
 6. Sweety el
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  767
 7. gurax
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  2,543
 8. renea
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,464
 9. Mondi_Alb
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  1,307
 10. ami_05
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  2,918
 11. aspahiual
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,747
 12. GuJack20
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,229
 13. Enea Xhani
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,215
 14. armir
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,495
 15. ladio
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,257

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...