Programet dhe Programuesit

Diskutime, ndihmë, pyetje përgjigje mbi programe të ndryshme!

 1. Programimi

  /* Algoritmike, teknika programimi, gjuhet dhe dialektet e tyre. */
  Tema:
  38
  Mesazhe:
  394
  E fundit: Ndihme!!! Me c++ gurax, 23 Jun 2017
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. kuriozi000000000000000000
  Përgjigje:
  35
  Shikime:
  19,651
 2. Altini
  Përgjigje:
  38
  Shikime:
  3,854
 3. edit
  Përgjigje:
  36
  Shikime:
  6,327
 4. Diddy19
  Përgjigje:
  36
  Shikime:
  7,082
 5. Burim
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,744
 6. Juir
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  3,346
 7. Sweety el
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  885
 8. Sweety el
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  820
 9. peshkatari
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  2,485
 10. t!m!
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  2,579
 11. klodi3
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,728
 12. zhupi
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,008
 13. zhupi
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  841
 14. klodi3
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,275
 15. InFeKtvIvi
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,296

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...