Programet dhe Programuesit

Diskutime, ndihmë, pyetje përgjigje mbi programe të ndryshme!

 1. Programimi

  /* Algoritmike, teknika programimi, gjuhet dhe dialektet e tyre. */
  Tema:
  38
  Mesazhe:
  394
  E fundit: Ndihme!!! Me c++ gurax, 23 Jun 2017
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. shkopi
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  923
 2. andu
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,102
 3. a-alket
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,063
 4. GuJack20
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  940
 5. GuJack20
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  953

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...