Shkenca

Informacione shkencore, zbulime të reja, kuriozitete, teori dhe hipoteza. Gjithë bota e madhe e shkencës!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. olti
  Përgjigje:
  63
  Shikime:
  9,574
 2. n00b
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,080
 3. Aki
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  1,195
 4. ^Res-Cogitans^
  Përgjigje:
  30
  Shikime:
  8,295
 5. Seyfert
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,011
 6. uneune
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,804
 7. Diavolessa
  Përgjigje:
  23
  Shikime:
  4,011
 8. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  712
 9. Thamina
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  496
 10. Universal
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  2,218
 11. Seyfert
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  1,156
 12. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  439
 13. Seyfert
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  714
 14. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,386
 15. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  674

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...