Shkenca

Informacione shkencore, zbulime të reja, kuriozitete, teori dhe hipoteza. Gjithë bota e madhe e shkencës!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  463
 2. Universal
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  2,265
 3. Hektor12
  Përgjigje:
  26
  Shikime:
  7,903
 4. Mystique
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,327
 5. Al-Punk
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,609
 6. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  820
 7. Seyfert
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  918
 8. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  575
 9. koppertoni
  Përgjigje:
  83
  Shikime:
  25,054
 10. Hektor12
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,152
 11. MYNYR NAZAJ
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  3,078
 12. PrInCiPiEl
  Përgjigje:
  86
  Shikime:
  24,319
 13. Hektor12
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  740
 14. Sahit Rexhepi Keca
  Përgjigje:
  55
  Shikime:
  6,990
 15. Seli
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  782

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...