Shkenca

Informacione shkencore, zbulime të reja, kuriozitete, teori dhe hipoteza. Gjithë bota e madhe e shkencës!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Aquarius
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  2,520
 2. Iliri
  Përgjigje:
  35
  Shikime:
  19,567
 3. korab krasniqi
  Përgjigje:
  18
  Shikime:
  3,851
 4. Aquarius
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  628
 5. atman
  Përgjigje:
  20
  Shikime:
  42,069
 6. merc
  Përgjigje:
  85
  Shikime:
  31,268
 7. Misteriozi
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,157
 8. Enea Xhani
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  684
 9. Sonia007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,352
 10. Enea Xhani
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,000
 11. Sonia007
  Përgjigje:
  47
  Shikime:
  7,320
 12. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  857
 13. sonora
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  2,456
 14. ing.dip.feta
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,103
 15. saimir08
  Përgjigje:
  32
  Shikime:
  3,889

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...