Shkodërlocja jonë

Mirësevini në forumin e shkodërloces sonë të dashur. Humor dhe bejte për të gjithë :)

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. genci
  Përgjigje:
  18
  Shikime:
  8,281
 2. besnik
  Përgjigje:
  64
  Shikime:
  40,168
 3. Admir
  Përgjigje:
  57
  Shikime:
  16,047
 4. eli
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  3,702
 5. Poezia
  Përgjigje:
  20
  Shikime:
  7,690
 6. Elsi
  Përgjigje:
  434
  Shikime:
  90,199
 7. shkodrani80
  Përgjigje:
  223
  Shikime:
  68,548
 8. scadarsko
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  2,095
 9. genci
  Përgjigje:
  157
  Shikime:
  70,544
 10. rovena
  Përgjigje:
  78
  Shikime:
  26,088
 11. Megg
  Përgjigje:
  19
  Shikime:
  8,074
 12. Garuzhda
  Përgjigje:
  31
  Shikime:
  4,904
 13. Tanja
  Përgjigje:
  200
  Shikime:
  54,391
 14. genci
  Përgjigje:
  47
  Shikime:
  13,046
 15. Raptor
  Përgjigje:
  94
  Shikime:
  21,340
 16. tushi
  Përgjigje:
  245
  Shikime:
  120,542

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...