Sporti Shqiptar - Futboll, Atletike etj

Kampionati Shqiptar i Futbollit, Rezultate, Lojtarët shqipëtar jashtë dhe sporte të tjerë!

Rendi:
Titulli
Përgjigje ↓ Shikime
Mesazhi i fundit
 1. Agjenti_007
  Përgjigje:
  18
  Shikime:
  8,806
 2. Iliro Dardan
  Përgjigje:
  108
  Shikime:
  8,125
 3. LUANESHA
  Përgjigje:
  108
  Shikime:
  20,827
 4. durrsaku
  Përgjigje:
  91
  Shikime:
  13,895
 5. Blendi
  Përgjigje:
  89
  Shikime:
  7,421
 6. KoDoShi
  Përgjigje:
  81
  Shikime:
  32,422
 7. Vis Elbasani
  Përgjigje:
  68
  Shikime:
  17,688
 8. ajax
  Përgjigje:
  68
  Shikime:
  5,341
 9. Solaris
  Përgjigje:
  66
  Shikime:
  4,524
 10. Almaa'95
  Përgjigje:
  64
  Shikime:
  6,996
 11. Solaris
  Përgjigje:
  59
  Shikime:
  5,942
 12. Scorpion
  Përgjigje:
  54
  Shikime:
  23,888
 13. DFV
  Përgjigje:
  48
  Shikime:
  4,728
 14. Enuar
  Përgjigje:
  46
  Shikime:
  16,815
 15. Legjionixx
  Përgjigje:
  43
  Shikime:
  14,863
 16. olti
  Përgjigje:
  42
  Shikime:
  5,427

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...