Sporti Shqiptar - Futboll, Atletike etj

Kampionati Shqiptar i Futbollit, Rezultate, Lojtarët shqipëtar jashtë dhe sporte të tjerë!

Rendi:
Titulli ↓
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. Agjenti_007
  Përgjigje:
  18
  Shikime:
  10,569
 2. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  505
 3. BeRaTsi_MiZeRje
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,124
 4. juxhoxhjaj
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,449
 5. SNAP
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  566
 6. Gasper Lekgega
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  852
 7. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,370
 8. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,288
 9. The decatur
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  881
 10. hijaqembetetpas
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  3,234
 11. Tironsi_NY
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  875
 12. Arianit muriqi
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,276
 13. Wii
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  3,794
 14. black
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  1,598
 15. AlbStudent
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,108
 16. Klinton
  Përgjigje:
  28
  Shikime:
  3,952

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...