Sporti Shqiptar - Futboll, Atletike etj

Kampionati Shqiptar i Futbollit, Rezultate, Lojtarët shqipëtar jashtë dhe sporte të tjerë!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime ↓
Mesazhi i fundit
 1. Agjenti_007
  Përgjigje:
  18
  Shikime:
  10,569
 2. KoDoShi
  Përgjigje:
  81
  Shikime:
  32,769
 3. militanti1980
  Përgjigje:
  26
  Shikime:
  24,770
 4. Scorpion
  Përgjigje:
  54
  Shikime:
  24,130
 5. LUANESHA
  Përgjigje:
  108
  Shikime:
  21,278
 6. Vis Elbasani
  Përgjigje:
  68
  Shikime:
  18,065
 7. Enuar
  Përgjigje:
  46
  Shikime:
  17,040
 8. Legjionixx
  Përgjigje:
  43
  Shikime:
  15,085
 9. durrsaku
  Përgjigje:
  91
  Shikime:
  14,269
 10. Blendi
  Përgjigje:
  32
  Shikime:
  12,969
 11. Juir
  Përgjigje:
  31
  Shikime:
  9,304
 12. olololol
  Përgjigje:
  22
  Shikime:
  8,962
 13. Iliro Dardan
  Përgjigje:
  108
  Shikime:
  8,843
 14. Almaa'95
  Përgjigje:
  64
  Shikime:
  8,125
 15. Blendi
  Përgjigje:
  89
  Shikime:
  7,791
 16. olololol
  Përgjigje:
  18
  Shikime:
  7,500

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...