Sporti Shqiptar - Futboll, Atletike etj

Kampionati Shqiptar i Futbollit, Rezultate, Lojtarët shqipëtar jashtë dhe sporte të tjerë!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Genny
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,073
 2. BeRaTsi_MiZeRje
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,092
 3. militanti1980
  Përgjigje:
  26
  Shikime:
  24,630
 4. princ
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  853
 5. Hope
  Përgjigje:
  31
  Shikime:
  2,703
 6. Al-Punk
  Përgjigje:
  27
  Shikime:
  4,096
 7. Ultras Guerrils
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,282
 8. Ultras Guerrils
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  669
 9. Life_Style
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  777
 10. Al-Punk
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  814
 11. Aquarius
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  705
 12. Aquarius
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  639
 13. The decatur
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,095
 14. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,467
 15. The decatur
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  836

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...