Sporti Shqiptar - Futboll, Atletike etj

Kampionati Shqiptar i Futbollit, Rezultate, Lojtarët shqipëtar jashtë dhe sporte të tjerë!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↑
 1. militanti1980
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  781
 2. ARTAN GJELI
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  633
 3. TONY
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,161
 4. swimmer
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  624
 5. AlbStudent
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,021
 6. lover boy
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  686
 7. militanti1980
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  687
 8. ReBeL
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  656
 9. ALTIN
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,051
 10. myzeqeja
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  2,017
 11. andon
  Përgjigje:
  27
  Shikime:
  3,093
 12. Tifozishqiptar
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  589
 13. Tifozishqiptar
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  902
 14. durrsaku
  Përgjigje:
  91
  Shikime:
  13,889
 15. black
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  1,519

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...