Sporti Shqiptar - Futboll, Atletike etj

Kampionati Shqiptar i Futbollit, Rezultate, Lojtarët shqipëtar jashtë dhe sporte të tjerë!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. Al-Punk
  Përgjigje:
  27
  Shikime:
  4,099
 2. Iliro Dardan
  Përgjigje:
  108
  Shikime:
  8,437
 3. Sportisti Shqiptar
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  902
 4. Arianit muriqi
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,232
 5. ValmirM
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,676
 6. Hank
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  6,412
 7. Al-Punk
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,370
 8. Sweety el
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,343
 9. Wii
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  3,474
 10. Al-Punk
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  964
 11. Sweety el
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  968
 12. Al-Punk
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,077
 13. Al-Punk
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,202
 14. Hank
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,168
 15. Al-Punk
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,896

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...