Te reja dhe njoftime teknologjike

Cdo gje interesante dhe qe do te donit ta benint te ditur, mund ta beni ketu.

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime ↓
Mesazhi i fundit
 1. Prodigychild01
  Përgjigje:
  380
  Shikime:
  265,963
 2. DriniS
  Përgjigje:
  323
  Shikime:
  203,174
 3. Erjon rapper
  Përgjigje:
  266
  Shikime:
  125,219
 4. X-GoodBoy
  Përgjigje:
  179
  Shikime:
  79,837
 5. Hank
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  46,285
 6. Jonian
  Përgjigje:
  79
  Shikime:
  33,042
 7. maxper
  Përgjigje:
  67
  Shikime:
  30,614
 8. MLK
  Përgjigje:
  27
  Shikime:
  16,768
 9. geek
  Përgjigje:
  82
  Shikime:
  15,180
 10. seseli
  Përgjigje:
  36
  Shikime:
  11,874
 11. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  10,271
 12. Luminus
  Përgjigje:
  46
  Shikime:
  8,711
 13. antip
  Përgjigje:
  16
  Shikime:
  8,363
 14. aurel_m
  Përgjigje:
  18
  Shikime:
  7,787
 15. li
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  7,497

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...