Tema e ditës (vendet shqipfolëse)

"Guri i rëndë në vend të vet" - ashtu dhe ne do gjejmë prehje vetëm në atdhe!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↑
 1. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  8,820
 2. jula
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,339
 3. kastriot
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,174
 4. Al-Punk
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,339
 5. bengu
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,466
 6. olti
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,069
 7. romeo
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  978
 8. Kordelja
  Përgjigje:
  16
  Shikime:
  1,853
 9. Ema
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,000
 10. Kordelja
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  1,515
 11. kastriot
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,118
 12. enton
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  871
 13. Latif
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  880
 14. Al-Punk
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  2,503
 15. enton
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,054
 16. Herkuli
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,171

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...