Tema e ditës (vendet shqipfolëse)

"Guri i rëndë në vend të vet" - ashtu dhe ne do gjejmë prehje vetëm në atdhe!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  8,790
 2. Langdon
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  427
 3. Poshnjari
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,175
 4. DaNoCi
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  618
 5. Esli
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  656
 6. lutficoka1
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  771
 7. Wii
  Përgjigje:
  139
  Shikime:
  16,976
 8. Valmir D
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  3,587
 9. crazysol
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  704
 10. Daja
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,280
 11. lutficoka1
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,335
 12. justilda
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  902
 13. justilda
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  875
 14. justilda
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  885
 15. ad ifixit
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  964
 16. menileek
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  2,346

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...