Tema e ditës (vendet shqipfolëse)

"Guri i rëndë në vend të vet" - ashtu dhe ne do gjejmë prehje vetëm në atdhe!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  8,565
 2. Langdon
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  117
 3. Poshnjari
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,046
 4. DaNoCi
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  507
 5. Esli
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  541
 6. lutficoka1
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  667
 7. crazysol
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  616
 8. lutficoka1
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,238
 9. justilda
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  814
 10. justilda
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  795
 11. justilda
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  804
 12. ad ifixit
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  879
 13. Daja
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,184
 14. Al-Punk
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  3,469
 15. pirro18
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,117
 16. pirro18
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  923

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...