Tema e ditës (vendet shqipfolëse)

"Guri i rëndë në vend të vet" - ashtu dhe ne do gjejmë prehje vetëm në atdhe!

Rendi:
Titulli
Përgjigje ↓ Shikime
Mesazhi i fundit
 1. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  8,085
 2. Presidenti
  Përgjigje:
  773
  Shikime:
  242,128
 3. Juir
  Përgjigje:
  473
  Shikime:
  79,638
 4. Admir
  Përgjigje:
  432
  Shikime:
  30,718
 5. S6T6N6
  Përgjigje:
  357
  Shikime:
  203,600
 6. Cruel_Intentions
  Përgjigje:
  342
  Shikime:
  25,337
 7. xhim_jevgu
  Përgjigje:
  333
  Shikime:
  158,651
 8. swimmer
  Përgjigje:
  296
  Shikime:
  83,853
 9. Renea88
  Përgjigje:
  253
  Shikime:
  20,817
 10. Oltion Rrumbullaku
  Përgjigje:
  231
  Shikime:
  185,737
 11. OROSHI
  Përgjigje:
  215
  Shikime:
  16,567
 12. OROSHI
  Përgjigje:
  201
  Shikime:
  45,141
 13. Triumfi
  Përgjigje:
  197
  Shikime:
  16,032
 14. korca
  Përgjigje:
  189
  Shikime:
  89,950
 15. MLK
  Përgjigje:
  186
  Shikime:
  99,150
 16. gh
  Përgjigje:
  181
  Shikime:
  76,025

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...