Tema e ditës (vendet shqipfolëse)

"Guri i rëndë në vend të vet" - ashtu dhe ne do gjejmë prehje vetëm në atdhe!

Rendi:
Titulli ↓
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  8,085
 2. Agjenti_007
  Përgjigje:
  Shikime:
  N/A
 3. Megg
  Përgjigje:
  28
  Shikime:
  3,886
 4. "Dr.Dituria"
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,109
 5. receli
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  848
 6. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,217
 7. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,367
 8. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  768
 9. Sweety el
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,114
 10. Universal
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  727
 11. Blendi
  Përgjigje:
  41
  Shikime:
  4,519
 12. Holland2010
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  2,314
 13. Dolores
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,242
 14. Albforumi
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  585
 15. Albforumi
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  793
 16. Albforumi
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  632

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...