Tema e ditës (vendet shqipfolëse)

"Guri i rëndë në vend të vet" - ashtu dhe ne do gjejmë prehje vetëm në atdhe!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime ↓
Mesazhi i fundit
 1. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  8,056
 2. Presidenti
  Përgjigje:
  773
  Shikime:
  242,089
 3. S6T6N6
  Përgjigje:
  357
  Shikime:
  203,583
 4. Oltion Rrumbullaku
  Përgjigje:
  231
  Shikime:
  185,637
 5. xhim_jevgu
  Përgjigje:
  333
  Shikime:
  158,636
 6. MLK
  Përgjigje:
  186
  Shikime:
  99,138
 7. korca
  Përgjigje:
  189
  Shikime:
  89,943
 8. swimmer
  Përgjigje:
  296
  Shikime:
  83,827
 9. Juir
  Përgjigje:
  473
  Shikime:
  79,623
 10. gh
  Përgjigje:
  181
  Shikime:
  76,009
 11. Nobis
  Përgjigje:
  33
  Shikime:
  62,239
 12. moisiu
  Përgjigje:
  117
  Shikime:
  47,277
 13. juxhoxhjaj
  Përgjigje:
  153
  Shikime:
  45,931
 14. OROSHI
  Përgjigje:
  201
  Shikime:
  45,122
 15. Hank
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  42,026
 16. albcryptic
  Përgjigje:
  133
  Shikime:
  36,895

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...