Tema e ditës (vendet shqipfolëse)

"Guri i rëndë në vend të vet" - ashtu dhe ne do gjejmë prehje vetëm në atdhe!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. scadarsko
  Përgjigje:
  26
  Shikime:
  3,124
 2. hassanyacu
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  957
 3. pirro18
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  947
 4. vinjol
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  1,790
 5. Al-Punk
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  3,209
 6. pirro18
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  759
 7. pirro2016
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  743
 8. Oltion Rrumbullaku
  Përgjigje:
  231
  Shikime:
  185,737
 9. Daja
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,044
 10. Ministri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  2,139
 11. Shkrimtari
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,334
 12. Al-Punk
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,400
 13. Al-Punk
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,300
 14. Hank
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,176
 15. Hank
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,664

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...