Tema e ditës (vendet shqipfolëse)

"Guri i rëndë në vend të vet" - ashtu dhe ne do gjejmë prehje vetëm në atdhe!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↑
 1. DriniS
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  940
 2. disku
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,513
 3. Sara
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  746
 4. B
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  791
 5. HeavenBesideHellWithin
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  840
 6. sonora
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  1,578
 7. Bora
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,152
 8. olti
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,757
 9. Anasykaltra
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  839
 10. durrsaku
  Përgjigje:
  96
  Shikime:
  17,160
 11. sonora
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  722
 12. desaret
  Përgjigje:
  16
  Shikime:
  2,793
 13. AnaBlue
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,117
 14. assassino26
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  1,873
 15. Mirditor
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  1,056

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...