Tema e ditës (vendet shqipfolëse)

"Guri i rëndë në vend të vet" - ashtu dhe ne do gjejmë prehje vetëm në atdhe!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Hank
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,799
 2. Linux
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  926
 3. Al-Punk
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  897
 4. Solaris
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  1,693
 5. Lek
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  911
 6. pirro2016
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  912
 7. pirro2016
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,016
 8. Valmir D
  Përgjigje:
  36
  Shikime:
  3,497
 9. bobo
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,693
 10. jannikorce
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,379
 11. Albforumi
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,006
 12. Agjenti_007
  Përgjigje:
  Shikime:
  N/A
 13. e panjohura
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  771
 14. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  561
 15. Blendi
  Përgjigje:
  47
  Shikime:
  12,881

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...