Tema e ditës (vendet shqipfolëse)

"Guri i rëndë në vend të vet" - ashtu dhe ne do gjejmë prehje vetëm në atdhe!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↑
 1. Al-Punk
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  619
 2. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  628
 3. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  595
 4. Universal
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  629
 5. Universal
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  628
 6. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  563
 7. Universal
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  676
 8. Universal
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  633
 9. Universal
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  642
 10. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  525
 11. Solaris
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  663
 12. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  910
 13. Solaris
  Përgjigje:
  28
  Shikime:
  1,843
 14. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  691
 15. Al-Punk
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  747

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...