Tema e ditës (vendet shqipfolëse)

"Guri i rëndë në vend të vet" - ashtu dhe ne do gjejmë prehje vetëm në atdhe!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Blendi
  Përgjigje:
  22
  Shikime:
  1,217
 2. Blendi
  Përgjigje:
  26
  Shikime:
  1,430
 3. Albinos
  Përgjigje:
  22
  Shikime:
  2,513
 4. renea
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  853
 5. albi
  Përgjigje:
  19
  Shikime:
  1,246
 6. SkinArt
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,419
 7. b.k.
  Përgjigje:
  20
  Shikime:
  1,985
 8. J.P
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  594
 9. Erison700
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,297
 10. Klinton
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  567
 11. Luminus
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  537
 12. aqif
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  849
 13. olti
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  2,204
 14. Erison700
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  730
 15. kastriot
  Përgjigje:
  22
  Shikime:
  1,224

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...