Tema e ditës (vendet shqipfolëse)

"Guri i rëndë në vend të vet" - ashtu dhe ne do gjejmë prehje vetëm në atdhe!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↑
 1. Al-Punk
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  3,348
 2. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  604
 3. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  434
 4. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  700
 5. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  431
 6. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  818
 7. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  456
 8. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  501
 9. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  558
 10. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  570
 11. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  606
 12. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  623
 13. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  429
 14. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  490
 15. Agjenti_007
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  442

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...