Tema e ditës (vendet shqipfolëse)

"Guri i rëndë në vend të vet" - ashtu dhe ne do gjejmë prehje vetëm në atdhe!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. aqif
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  879
 2. olti
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  2,240
 3. Erison700
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  757
 4. kastriot
  Përgjigje:
  22
  Shikime:
  1,289
 5. romeo
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  784
 6. bebi
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  581
 7. iliria e para
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  812
 8. Klinton
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  596
 9. Albinos
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  703
 10. shkopi
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  755
 11. kastriot
  Përgjigje:
  20
  Shikime:
  2,412
 12. Albinos
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  636
 13. Prozator
  Përgjigje:
  53
  Shikime:
  4,593
 14. Tasi
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  960
 15. Herkuli
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,061

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...