Tema e ditës (vendet shqipfolëse)

"Guri i rëndë në vend të vet" - ashtu dhe ne do gjejmë prehje vetëm në atdhe!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. roland
  Përgjigje:
  19
  Shikime:
  1,447
 2. olti
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  619
 3. *Plisi*
  Përgjigje:
  19
  Shikime:
  3,090
 4. PrInCiPiEl
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  743
 5. sita
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  749
 6. Erison700
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  683
 7. Admir
  Përgjigje:
  52
  Shikime:
  6,607
 8. arion hysi
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  1,236
 9. Mirditor
  Përgjigje:
  47
  Shikime:
  6,748
 10. Erison700
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,101
 11. Erison700
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  609
 12. Dashuria
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  1,001
 13. Pe.ili.sh
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  2,136
 14. Blendi
  Përgjigje:
  59
  Shikime:
  8,954
 15. kastriot
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  716

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...