Tema e ditës (vendet shqipfolëse)

"Guri i rëndë në vend të vet" - ashtu dhe ne do gjejmë prehje vetëm në atdhe!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↑
 1. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  439
 2. Universal
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  639
 3. Universal
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  697
 4. Agjenti_007
  Përgjigje:
  85
  Shikime:
  6,015
 5. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  820
 6. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  738
 7. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,426
 8. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,262
 9. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  580
 10. hareid
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  714
 11. Lek
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  982
 12. Blendi
  Përgjigje:
  47
  Shikime:
  12,978
 13. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  577
 14. e panjohura
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  795
 15. Agjenti_007
  Përgjigje:
  Shikime:
  N/A

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...