Tema e ditës (vendet shqipfolëse)

"Guri i rëndë në vend të vet" - ashtu dhe ne do gjejmë prehje vetëm në atdhe!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Iliri
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  914
 2. Blendi
  Përgjigje:
  31
  Shikime:
  2,141
 3. Pe.ili.sh
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  798
 4. Mirditor
  Përgjigje:
  26
  Shikime:
  3,166
 5. iliria e para
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  1,035
 6. iliria e para
  Përgjigje:
  26
  Shikime:
  2,714
 7. romeo
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,506
 8. romeo
  Përgjigje:
  22
  Shikime:
  3,260
 9. Mirditor
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  3,297
 10. FGJ
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,092
 11. Mirditor
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  1,077
 12. assassino26
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  1,908
 13. AnaBlue
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,151
 14. desaret
  Përgjigje:
  16
  Shikime:
  2,843
 15. sonora
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  753

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...