Tema e ditës (vendet shqipfolëse)

"Guri i rëndë në vend të vet" - ashtu dhe ne do gjejmë prehje vetëm në atdhe!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↑
 1. Albforumi
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,023
 2. jannikorce
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,397
 3. bobo
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,705
 4. Valmir D
  Përgjigje:
  36
  Shikime:
  3,560
 5. pirro2016
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,034
 6. pirro2016
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  935
 7. Lek
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  931
 8. Solaris
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  1,714
 9. Al-Punk
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  922
 10. Linux
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  948
 11. Hank
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,813
 12. Hank
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,410
 13. Al-Punk
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,540
 14. Al-Punk
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,662
 15. Shkrimtari
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,559

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...