Tema e ditës (vendet shqipfolëse)

"Guri i rëndë në vend të vet" - ashtu dhe ne do gjejmë prehje vetëm në atdhe!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↑
 1. Ministri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  2,374
 2. Daja
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,291
 3. Oltion Rrumbullaku
  Përgjigje:
  231
  Shikime:
  188,025
 4. pirro2016
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  970
 5. pirro18
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,019
 6. Al-Punk
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  3,581
 7. vinjol
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  2,101
 8. pirro18
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,213
 9. hassanyacu
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,243
 10. scadarsko
  Përgjigje:
  26
  Shikime:
  3,523
 11. Daja
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,690
 12. menileek
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  2,369
 13. ad ifixit
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  992
 14. justilda
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  915
 15. justilda
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  901

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...