Tema e ditës (vendet shqipfolëse)

"Guri i rëndë në vend të vet" - ashtu dhe ne do gjejmë prehje vetëm në atdhe!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. enton
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  871
 2. kastriot
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,118
 3. Kordelja
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  1,515
 4. Ema
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,000
 5. Kordelja
  Përgjigje:
  16
  Shikime:
  1,853
 6. romeo
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  978
 7. olti
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,069
 8. bengu
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,466
 9. Al-Punk
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,339
 10. kastriot
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,174
 11. jula
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,339

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...