Tema e ditës (vendet shqipfolëse)

"Guri i rëndë në vend të vet" - ashtu dhe ne do gjejmë prehje vetëm në atdhe!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↑
 1. justilda
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,048
 2. lutficoka1
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,507
 3. Daja
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,443
 4. crazysol
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  837
 5. Valmir D
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  3,750
 6. Wii
  Përgjigje:
  139
  Shikime:
  17,559
 7. lutficoka1
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  916
 8. Esli
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  802
 9. DaNoCi
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  783
 10. Poshnjari
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,362
 11. Langdon
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  679
 12. lutficoka1
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  195
 13. lutficoka1
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  248
 14. Poshnjari
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  303

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...