Tema e ditës (vendet shqipfolëse)

"Guri i rëndë në vend të vet" - ashtu dhe ne do gjejmë prehje vetëm në atdhe!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↑
 1. FGJ
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,096
 2. Mirditor
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  3,306
 3. romeo
  Përgjigje:
  22
  Shikime:
  3,264
 4. romeo
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,507
 5. iliria e para
  Përgjigje:
  26
  Shikime:
  2,722
 6. iliria e para
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  1,040
 7. Mirditor
  Përgjigje:
  26
  Shikime:
  3,171
 8. Pe.ili.sh
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  800
 9. Blendi
  Përgjigje:
  31
  Shikime:
  2,144
 10. Iliri
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  916
 11. killer
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  2,909
 12. Eddi
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  729
 13. I pa dhe
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  686
 14. Rambla
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  8,027
 15. kastriot
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  675

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...