Tema e ditës (vendet shqipfolëse)

"Guri i rëndë në vend të vet" - ashtu dhe ne do gjejmë prehje vetëm në atdhe!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime ↓
Mesazhi i fundit
 1. ujku81
  Përgjigje:
  55
  Shikime:
  18,412
 2. S6T6N6
  Përgjigje:
  84
  Shikime:
  17,778
 3. durrsaku
  Përgjigje:
  96
  Shikime:
  17,319
 4. TAO-TAO
  Përgjigje:
  88
  Shikime:
  17,242
 5. gjekec
  Përgjigje:
  71
  Shikime:
  17,185
 6. OTTOSKORZENY
  Përgjigje:
  103
  Shikime:
  16,948
 7. Asklipio
  Përgjigje:
  121
  Shikime:
  16,855
 8. GENIU$
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  16,842
 9. Daniel H
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  16,781
 10. OROSHI
  Përgjigje:
  215
  Shikime:
  16,684
 11. tirana
  Përgjigje:
  170
  Shikime:
  16,629
 12. uji ftohte
  Përgjigje:
  159
  Shikime:
  16,434
 13. Triumfi
  Përgjigje:
  197
  Shikime:
  16,155
 14. Wii
  Përgjigje:
  139
  Shikime:
  16,148
 15. S6T6N6
  Përgjigje:
  77
  Shikime:
  15,877

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...