Tema e ditës (vendet shqipfolëse)

"Guri i rëndë në vend të vet" - ashtu dhe ne do gjejmë prehje vetëm në atdhe!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↑
 1. Blendi
  Përgjigje:
  59
  Shikime:
  8,881
 2. Pe.ili.sh
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  2,111
 3. Dashuria
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  979
 4. Erison700
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  586
 5. Erison700
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,083
 6. Mirditor
  Përgjigje:
  47
  Shikime:
  6,651
 7. arion hysi
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  1,211
 8. Admir
  Përgjigje:
  52
  Shikime:
  6,504
 9. Erison700
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  653
 10. sita
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  723
 11. PrInCiPiEl
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  717
 12. *Plisi*
  Përgjigje:
  19
  Shikime:
  3,043
 13. olti
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  596
 14. roland
  Përgjigje:
  19
  Shikime:
  1,422
 15. Herkuli
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,021

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...