Tema e ditës (vendet shqipfolëse)

"Guri i rëndë në vend të vet" - ashtu dhe ne do gjejmë prehje vetëm në atdhe!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↑
 1. Tasi
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  935
 2. Prozator
  Përgjigje:
  53
  Shikime:
  4,475
 3. Albinos
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  612
 4. kastriot
  Përgjigje:
  20
  Shikime:
  2,357
 5. shkopi
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  726
 6. Albinos
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  672
 7. Klinton
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  567
 8. iliria e para
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  788
 9. bebi
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  558
 10. romeo
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  760
 11. kastriot
  Përgjigje:
  22
  Shikime:
  1,239
 12. Erison700
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  734
 13. olti
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  2,214
 14. aqif
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  858
 15. Luminus
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  541

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...