Tema e ditës (vendet shqipfolëse)

"Guri i rëndë në vend të vet" - ashtu dhe ne do gjejmë prehje vetëm në atdhe!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime ↓
Mesazhi i fundit
 1. genti
  Përgjigje:
  84
  Shikime:
  12,571
 2. HajdarMozi
  Përgjigje:
  42
  Shikime:
  12,469
 3. k_a1983
  Përgjigje:
  33
  Shikime:
  12,020
 4. GJENERALI
  Përgjigje:
  64
  Shikime:
  11,787
 5. kastriot
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  11,658
 6. Asklipio
  Përgjigje:
  67
  Shikime:
  11,322
 7. qero
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  11,297
 8. regele
  Përgjigje:
  74
  Shikime:
  11,268
 9. Albforumi
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  10,994
 10. selena
  Përgjigje:
  177
  Shikime:
  10,900
 11. soni2
  Përgjigje:
  84
  Shikime:
  10,822
 12. MLK
  Përgjigje:
  59
  Shikime:
  10,813
 13. Kordelja
  Përgjigje:
  24
  Shikime:
  10,703
 14. S6T6N6
  Përgjigje:
  49
  Shikime:
  10,463
 15. Juela
  Përgjigje:
  37
  Shikime:
  10,327

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...