Tema e ditës (vendet shqipfolëse)

"Guri i rëndë në vend të vet" - ashtu dhe ne do gjejmë prehje vetëm në atdhe!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↑
 1. Klinton
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  545
 2. Erison700
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,262
 3. J.P
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  569
 4. b.k.
  Përgjigje:
  20
  Shikime:
  1,927
 5. SkinArt
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,386
 6. albi
  Përgjigje:
  19
  Shikime:
  1,218
 7. renea
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  826
 8. Albinos
  Përgjigje:
  22
  Shikime:
  2,456
 9. Blendi
  Përgjigje:
  26
  Shikime:
  1,369
 10. Blendi
  Përgjigje:
  22
  Shikime:
  1,161
 11. olti
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  541
 12. olti
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  791
 13. alinos
  Përgjigje:
  53
  Shikime:
  2,338
 14. Demetrio Scutari
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  817
 15. komino
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  433

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...