Tema e ditës (vendet shqipfolëse)

"Guri i rëndë në vend të vet" - ashtu dhe ne do gjejmë prehje vetëm në atdhe!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime ↓
Mesazhi i fundit
 1. dimir
  Përgjigje:
  32
  Shikime:
  10,274
 2. Prodigychild01
  Përgjigje:
  136
  Shikime:
  10,272
 3. Renea88
  Përgjigje:
  37
  Shikime:
  10,251
 4. dionafilati
  Përgjigje:
  41
  Shikime:
  10,158
 5. Albforumi
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  10,135
 6. genci88
  Përgjigje:
  92
  Shikime:
  9,949
 7. Gysi
  Përgjigje:
  44
  Shikime:
  9,929
 8. Slevin
  Përgjigje:
  18
  Shikime:
  9,607
 9. S6T6N6
  Përgjigje:
  51
  Shikime:
  9,365
 10. cufi_bardhit
  Përgjigje:
  55
  Shikime:
  9,308
 11. Mysterium
  Përgjigje:
  22
  Shikime:
  9,303
 12. Florus
  Përgjigje:
  118
  Shikime:
  9,230
 13. Blendi
  Përgjigje:
  54
  Shikime:
  9,161
 14. S6T6N6
  Përgjigje:
  30
  Shikime:
  9,083
 15. Blendi
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  8,885

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...