Tema e ditës (vendet shqipfolëse)

"Guri i rëndë në vend të vet" - ashtu dhe ne do gjejmë prehje vetëm në atdhe!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↑
 1. manga
  Përgjigje:
  41
  Shikime:
  2,011
 2. Tasi
  Përgjigje:
  26
  Shikime:
  1,306
 3. Mimoza N
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  4,363
 4. sonora
  Përgjigje:
  47
  Shikime:
  1,770
 5. Altaf
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  569
 6. sonora
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  828
 7. albemigrant
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  2,922
 8. olti
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  2,858
 9. a-dami
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  819
 10. Ema
  Përgjigje:
  69
  Shikime:
  7,713
 11. the_teacher
  Përgjigje:
  33
  Shikime:
  1,303
 12. Elsi
  Përgjigje:
  88
  Shikime:
  5,679
 13. sonora
  Përgjigje:
  26
  Shikime:
  2,281
 14. Sociosystemi
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  491
 15. edda
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  617

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...