Tema e ditës (vendet shqipfolëse)

"Guri i rëndë në vend të vet" - ashtu dhe ne do gjejmë prehje vetëm në atdhe!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↑
 1. dolce_vita
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  580
 2. Klinton
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  682
 3. TONY
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  462
 4. Klinton
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  624
 5. Rrapatushja
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  557
 6. Erison700
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  657
 7. genti
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  590
 8. jean
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  631
 9. griselda
  Përgjigje:
  25
  Shikime:
  1,943
 10. Klinton
  Përgjigje:
  30
  Shikime:
  3,599
 11. Mirditor
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  2,287
 12. lule-bore
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  596
 13. pace&love
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  812
 14. Ilir Bllaca
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  498
 15. Klinton
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  430

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...