Teologjia

Besimi dhe njeriu! Fetë, librat e shenjtë, mënyrat e besimit.Ata që s'e gjetën dot rrugën që çon tek Zoti!

Rendi:
Titulli
Përgjigje ↓ Shikime
Mesazhi i fundit
 1. S6T6N6
  Përgjigje:
  384
  Shikime:
  195,870
 2. S6T6N6
  Përgjigje:
  233
  Shikime:
  170,015
 3. Al-Punk
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  11,100
 4. gurax
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  6,725
 5. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  7,289
 6. AlbanianShqiponje
  Përgjigje:
  417
  Shikime:
  208,364
 7. "Dr.Dituria"
  Përgjigje:
  410
  Shikime:
  201,077
 8. S6T6N6
  Përgjigje:
  342
  Shikime:
  60,399
 9. AlbanianShqiponje
  Përgjigje:
  320
  Shikime:
  73,500
 10. ndricim
  Përgjigje:
  265
  Shikime:
  46,836
 11. selam_demiri
  Përgjigje:
  226
  Shikime:
  50,497
 12. Lonny
  Përgjigje:
  221
  Shikime:
  75,480
 13. Al-Punk
  Përgjigje:
  190
  Shikime:
  83,037
 14. cacol
  Përgjigje:
  178
  Shikime:
  29,359
 15. regele
  Përgjigje:
  165
  Shikime:
  35,338
 16. TAO-TAO
  Përgjigje:
  158
  Shikime:
  23,254
 17. Almaa'95
  Përgjigje:
  157
  Shikime:
  20,145
 18. elviskelmendi
  Përgjigje:
  156
  Shikime:
  51,554
 19. brenatohyseni
  Përgjigje:
  142
  Shikime:
  6,497
 20. Teolog
  Përgjigje:
  127
  Shikime:
  9,917

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...